21.06.2015

Otsin konkreetsele kliendile põllu- ja metsamaid!

Hea klient!

Otsin kindlale kliendile põllu- ja metsamaid Hummuli vallas Valgamaal. Lisaks on kõik huvitavad pakkumised teretulnud ka Põlvamaal. Sobivuse korral kiire tehing!
Mida suurem kinnistu, seda parem.
Pakkumisi saates palun lisage katastrinumber ja oma orienteeruv hinnasoov! KIndlasti ka telefoninumber, et saaksin tagasi helistada!

Kui Teil seisab tühjana talukoht, korter või maja Lõuna-Eestis, siis olen ka nendest pakkumiste müüki võtmistest huvitatud!
Helistage julgelt tel. 529 4294
või saatke email: info@varaleidja.ee

Teie kutseline maakler Lõuna-Eestis
Janek Moros

18.12.2014

Janek Moros läbis edukalt kinnisvaramaaklerite kutseeksami!

EKMK korraldab igal aastal kevadel ja sügisel kinnisvaramaaklerite kutseeksami.
Sel aastal sai ka ise maaklerite kutseeksam edukalt sooritatud!
Suureks abiks oli ka eksamile eelnenud koolitus Tartus, mida korraldas Tallinna Ülikooli Avatud Ülikool.

Edasi

30.01.2014

Alates kevadest 2014 hakkame pakkuma ka kinnisvarahooldusteenust!

Kui Sul on talukoht või mõni muu majapidamine, mis vajab korda tegemist. Muru niitmist. Metsaalune puhastamist. Võsa maha võtmist. Aknaraamid parandamist. Katus paikamist jne. Soov viia talukoht viisakasse müügieelsesse seisu või teha lihtsalt korda igapäevaseks elamiseks, siis anna sellest teada!

Edasi

29.10.2013

10.10.2013 kehtestati uus Otepää valla üldplaneering.

Üldplaneering on kättesaadav alates 10.10.2013.a Otepää valla veebilehel (www.otepaa.ee) ning tööajal Otepää Vallavalitsuses (Lipuväljak 13, Otepää).
NB! kaardimaterjalid on väga mahukad, seega võib failide avamisel tekkida probleeme. Kaardimaterjaliga on võimalik tutvuda tööajal Otepää Vallavalitsuses.
Vaata faile lähemalt…

Edasi

26.01.2013

Kuidas möödus 2012 aasta Otepää kinnisvaraturul?

Leiate allpool olevas kokkuvõttes tänase kinnisvaraturu hetkeseisu. Põhjust on olla optimistlikum. Tehinguid tehakse juba rohkem. Pakkumisi, mille vahel valida on rohkem. Tänu hindade korrastumisele ja inimeste arusaamisele kinnisvaraturust, on tehinguni jõuda lihtsam. Oluline on teadmine, et hinnad on lõpuks tõusvas trendis.

Edasi

29.03.2012

Soovite müüa või osta? Olen abiks!

Hea tänane ja tulevane klient!
Kui vajad just minu nõu ja müügioskusi, siis anna oma soovist mulle varakult teada!
Kinnisvara müüakse ja ostetakse just siis kui selleks on suurim vajadus. Uus elukoht, suurem või väiksem elamispind, raha teenimise eesmärk jne.. Aitan Sul kaasa mõelda ja leida parima lahenduse Sinu soovidele!

Edasi

17.03.2012

Kinnisvaraturg Otepää vallas aastal 2011

Kindlasti tunnevad paljud huvi, kuidas möödus 2011 aasta Otepää kinnisvaraturul? Kahjuks on Otepää kinnisvaraturg olnud langevas joones nagu mujalgi Eestimaal. Samas teiselt poolt vaadates on see turuhindu korrastanud. Ei saa enam müüa sedasi, et näe naaber küsis miljoni, ma tahan ka :) Loodan, et aasta 2012 toob turule palju uusi ja huvitavaid pakkumisi, millega kliente rõõmustada!

Edasi