Müüa ligi sajandi vanune talu. Maad 1 ha.

Üldinfo
  • Hoonestatud kinnistu. Mõõdetakse välja kuni 1 ha maad. Maatulundusmaa 100 %
  • Kinnistul asuvad hooned on kapitaalremonti vajavad.
  • Ehitisregistris on kirjas elamu (89,2 m2), ait-kuur-garaaž (144,1 m2) , laut-laut-küün (214,2 m2), kasvuhoone , kaev ja oma tiigi ääres asuv saun (11,3 m2).
  • Elamu ehitatud eeldatavalt 1919 aasta.
  • Elamu snp 89,2 m2.
  • Katastrinumber Jõõrdemäe kinnistu: 91801:001:0840
Lisainformatsioon

PS! Head kliendid kuna selle talu vastu on olnud väga suur huvi, siis hetkel näitamisi rohkem ei toimu, aga kui edasine huvi olemas, siis palun saatke kontaktid kuulutuses olevale e-mailile.
Seniks jääte ootele! Kaunist suve!

Müüa ligi sajandi ühe pere käes olnud talu. Tänaseks on siis pojad pesast välja lennanud ja aeg talule uus pererahvas leida, kes seda siis edasi oma koduna saab kasutada.
Müüki läheb talu süda koos hoonetega umbes ühe hektari maaga. Palun sellega huvilistel arvestada! Ülejäänud maa jääb Müüjatele, mille nad on välja rentinud kohalikule maaharijale.
Jõõrdemäe talu südameni viib tee, millele seatakse peale kinnistu välja mõõtmist ka Ostja kasuks teeservituut.
Talu asub Võru vallas Parksepa aleviku keskusest 1,3 km kaugusel. Parksepas on olemas nii keskkool, lasteaed, kauplus ja Kanariku järv, kus soovi korral ujumas võimalik käia..
See on koht, kus rahulikult omale sobivas tempos enda elu elada!
Talu süda asub siis põldude keskel, kus kasvamas ka kõrgemad puud, mis vahel kuumal suvel varjus jahutust pakuvad.
Kinnistul asuvad hooned on kõik remonti vajavad. On hooneid, mis päris kehvas seisus ja hooneid, mis on rahuldavas seisukorras. Hooneid on palju, aga igale ehitisele on oma otstarve. Hooned asuvad U- kujuliselt. Hea on see, et need hooned võtavad kinni ka suuremad tuuled ja nii ongi õuealal mõnus olla.
Ehitisregistris on kirjas elamu (89,2 m2), ait-kuur-garaaž (144,1 m2) , laut-laut-küün (214,2 m2), kasvuhoone , kaev ja oma tiigi ääres asuv saun (11,3 m2).
Maja aias on kasvamas mitmeid viljapuid ja põõsaid.
Aidas on omal ajal peetud isegi kaks suuremat pulmapidu. Need üritused jäid küll aastakümnete taha, aga ait on aus ja ehe!

Elamus on esik, kuivkäimla, köök (köögi põranda all asub ka kelder), elutuba ja kaks magamistuba. Katusealune on välja ehitamata. Ent sinna saaks vabalt kaks 20 m2 tuba ehitada. Elamus on suletud netopinda 89,2 m2.
Elamut köetakse pioneerpliidi ja kahe ahjuga. Majja on toodud ka kaevust vesi. (kaev vajab puhastamist kuna viimase aasta jooksul maja vähem kasutatud) Pesemisvõimalus majas puudub. Koht, kuhu duširuum ehitada on olemas.
Tänasel hetkel tuleb vesi kööki. Lokaalne kanalisatsioon on olemas, aga ainult pesuvee tarbeks.
Majas on osaliselt vahetatud ka elektrijuhtmestikku.
Olemas elekter 3 faasi ja 25 amprit.
Elamus tehti viimati remonti umbes 10 aastat tagasi, mille käigus vahetati välja köögi ja ühe magamistoa põrandad. Põrandad valati ja soojustati. Kööki paigaldati laudpõrand ja tuppa laminaatparkett. Toas vahetati ka tapeet. Lisaks vahetati sealsed puitaknad plastikakende vastu. Müümisel jääb majja suuremal hulgal mööblit, külmik, sügavkülm ja boiler köögis.
Laudad pole aastaid loomade kasvatamise otstarbel töös olnud.
Kuuri jääb ka vähemalt ühe talve jagu küttepuid.
Tiigi kaldal asuvas endises suitsusaunas on võimalik pesemas käia. Täna tegemist soome saunaga. Vesi pumbatakse tiigist veenõudesse ja saab end pesta nagu vanasti – kausist. Loomulikult saab ka tiigis end jahutada. Viimane tiigi puhastus oli ca 10 aastat tagasi.
Koht on privaatne ja talu juurde viib vaid üks tee. Ülejäänud naabrid jäävad umbes 150-200 meetri kaugusele.

Maal elada on hea! Kui oled rohenäpp, siis saad ka kõik vajaliku endale toiduks ise kasvatada. Mõtle ja anna siis teada vähemalt paar päeva ette, kui soovid taluga tutvuma tulla!

Suuremad asulad jäävad vastavalt: Väimela 3 km (Väimelas asub Võru Haridus- ja Tehnoloogiakeskus ning ujula).
Võru 8,3 km, Põlva 22,3 km, Tartu 68 km, Otepää 40,1 km ja Tallinn 245 km kaugusele.
Parksepa ja Võru vahel on väga hea bussiliiklus. Lähima bussipeatuseni (Lapi) on veidi üle kilomeetri jalutada.

Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee