Palkmaja looduse rüpes Otepää linnas.

Üldinfo
  • Hoonestatud kinnistu. 2138 m2. Elamumaa 10%
  • Kinnistul asub palkmaja.
  • Hoone väga heas seisukorras.
  • Elamu ehitatud 2006 aastal.
  • Elamu snp 83,2 m2.
  • Katastrinumber: 63601:001:0227
Lisainformatsioon

Müüa väga hea asukohaga hubane kodu Talvepealinnas Otepääl!

Palkmaja on ehitatud tunnustatud Eesti palkmaja tootja FINNLOG poolt ning valmistatud Soomes, liimpalgist. Eramu on mõeldud aastaringseks elamiseks ning lubab nautida ka mõnusaid talvepuhkuseid Nuustakul . Kinnistu asub vaiksel ning privaatsel Männi tänaval Otepää Aedlinnas. Krunt on suurusega 2138 m2, mis on Otepää tavapärastest kruntidest pea kaks korda suurem ja loob privaatsuse. Tagumisest küljest piirneb krunt riigi metsaga.
Maja on ehitatud 2006 aastal kvaliteetsest liimpalgist, vundament, põrandad ja katusealune on soojustatud nagu vaja! Majale on paigaldatud puidust aknad, uksed ja kivikatus.
Suletud netopinda on 83,2 m2.
Hoone esimesel korrusel asub esik, avatud köök koos elutoaga, magamistuba, tualett, duširuum ja elektrikerisel saun. Majast pääseb ka suurele terassile. Esimesel korrusel pinda kokku 64,5 m2 + terrassid 35 m2.
Teisele korrusele jääb siserõduga tuba ja veel üks magamistuba. Ühest toast pääseb ka välisrõdule. Teisel korrusel pinda kokku 18,7 m2 + rõdu 6,2 m2.
Põrandaid katab naturaalne parkett. Esikus, tualetis, duširuumis ja saunas on plaaditud põrandad koos elektrilise põrandaküttega. Maja teisele korrusele on paigaldatud laudpõrandad.
Kvaliteetne Idema köögimööbel on paigaldatud umbes kolm aastat tagasi koos vajaliku tehnikaga ning on uueväärne. Külmik, nõudepesumasin, induktsioonpliit ja küpsetusahi jne.
Elamus annab sooja ja lisab õdusust korralik Tulikivi ahi. Lisaks annab sooja ka õhksoojuspump ja mõned elektri radiaatorid (õliga, gsm juhitavad).
Majas olemas linna tsentraalsest trassist vesi ja kanalisatsioon. Elektrit 3 faasi ja 25 amprit.
Majale on juurde ehitatud ka korralik panipaik, kus saab hoida nii niidukit, töövahendeid, rattaid kui suusavarustust. Lisaks on õues ka puurkuur, mis on küttepuid täis !
Müümisel jäetakse enamuses mööblist ja tehnikast majja . Maja on ehitatud kvaliteetselt, tootja poolt nn „võtmed kätte“ lahendusena ning endale , mitte müügiks. Hoole ja armastusega hoitud ning väga vähe kasutatud ehk kulumine minimaalne.
Suur ja privaatne osaliselt kõrghaljastatud kinnistu on piiratud aiaga, mis annab võimaluse hoida aias ka oma lemmikloomi.
Hetkel on kasutusluba taotlemisel!

Kinnistust 1,3 km kaugusele jääb Pühajärve suplusrand. 1,4 km kaugusele jääb Otepää Gümnaasium ja lasteaed. Kesklinn jääb 1,8 km kaugusele.

Tule ja naudi Talvepealinna võlusid!
Otepääl on kõik sportimiseks ja puhkamiseks vajalik olemas.
Olemas nii looduslikud suusarajad kui ka tehislikud. Samuti saad nautida Munamäe ja Kuutsemäe laskumisnõlvasid.

Otepääl on hea elada!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee