Müüa 4-toaline korter Tartus!

Üldinfo
  • Heas seisukorras korter maja kolmandal korrusel.
  • Tube: 4
  • Üldpind: 74,3 m2
  • Krundi pind: 4459 m2
  • Katastrinumber: 79515:005:0033
Lisainformatsioon

UUS HIND 149 000 € (varasem hind kuni 26.10.23 oli 165 000 €)
Otsid omale uut ja avarat kodu? Ühe võimalusena tasub kaaluda ka minu poolt pakutavat 4-toalist korterit Tartus Jaamamõisa linnaosas Lääne tänaval. Keskküttega korter asub kolmandal korrusel.
Müüdavast korterist avanevad vaated maja kahte külge. Ühes küljes on näha suurt laste mänguväljakut ja teises suunas parklat maja ees.
Korteris on suletud netopinda 74,3 m2.
Korterisse sisse astudes on esik ja koridor. Paremat kätt jääb kolm magamistuba. Üks neist rõduga. Vasakut kätte jääb eraldi tualett ja vannituba ning avatud köök koos elutoaga.
Korter on puhas ja korras. Hiljuti said seinad ja laed uuesti värvitud, põrandaliistud vahetatud.
Ühte tuppa hiljuti paigaldatud kvaliteetne laminaatparkett. Mujal tubades on naturaalne parkett.
Korteril kahekordsed plastikpakettaknad.
Olemas valguskaabel.
Müümisel jääb soovi korral sisse köögimööbel koos tehnikaga (keraamiline pliit, külmik, nõudepesumasin, küpsetusahi). Samuti jääb sisse kõige suuremas magamistoas asuv peegelustega garderoobikapp.
Kortermaja on ehitatud 2005 aastal. Maja on soojustatud. Samuti pärineb sellest ajast ka elektrijuhtmestik, vee- ja kanalisatsioonitorustik.
Korteriühistul pole ka mingeid laenusid. Suvisel ajal on remondifondi maksed pisut kõrgemad kui muul ajal. Lähimal ajal on plaan värskendada trepikodasid ja rajada drenaaž.
Kommunaalkulud on jäänud aastal 2023 vahemikku 181-243 eurot. (kui huvi, siis saan ka arveid tutvumiseks saata). Lisandub siis enda tarbitud elekter ja internet-TV.
Parkida saab maja ees parkimiskaardi alusel. Lisaks kuulub korteri juurde eraldi korteriomandina keldriboks. Väike panipaik on ka lisaks keldris olemas.
Maja taga asub suur mänguväljak, kus lapsed turvaliselt mängida saavad. Autosid seal läheduses ei sõida.

Kesklinn jääb umbes 15 min jalutustee kaugusele.
Läheduses on mitmed lasteaiad, koolid ja poed.

Kui see korter Sind kõnetab, siis tule tutvuma! Võimalusel anna palun oma vaatamise soovist teada vähemalt üks päev ette teada! Korter on koheselt vaba. (üüri pakkumistest me kahjuks huvitatud ei ole)
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee