Müüa 2-toaline korter Valgjärvel. Läheduses 65,8 ha järv.

Üldinfo
  • Müüa 2-toaline korter Valgjärvel.
  • Tube: 2
  • Üldpind: 42,3 m2
  • Krundi pind: 4964 m2
  • Katastrinumber: 85602:002:0781
Lisainformatsioon

Müüa Valgjärve külas Põlvamaal 2-toaline osaliselt remonditud korter. Suletud netopinda 42,30 m2.
Kortermaja asub Otepäält vaid 11,5 km kaugusel.
Korter asub maja kolmandal korrusel. Vaated akendest maja kahte külge. Korteris on köögi ja elutoa vahesein eemaldatud ja tehtud planeering avaramaks. Nüüd on korteris üks suur elutuba koos avatud köögiga ja eraldi magamistuba ja tualett koos duširuumiga.
Alates 2019. aasta suvest on korteris teostatud järgnevad ehitustööd: elutuba/köögi osas on korteri välisseinad soojustatud, elutoa ja köögi vaheline sein on lammutatud ning ukseava esiku ja köögi seinas kinni pandud, tubades on aknad vahetatud (paigaldatud kaks kolmekordset ja üks kahekordne pakettaken. Ainult tualetis on aken vahetamata), paigaldatud uus sanitaartehnika ning õhksoojuspump. Korterisisene elektrijuhtmestik on vahetatud köögi ja osaliselt elutoa osas, lisaks paigaldatud rikkekaitsmed. Korteris asuv vee- ja kanalisatsioonitorustik on vahetatud.
Põrandad kaetud laminaatparketiga. Paigaldatud köögimööbel.
Korteris on ainsa kütteallikana paigaldatud õhksoojuspump.
Korteri kommunaalkulud on jäänud keskmiselt 34 – 73 euro vahele kuus. Lisandub enda tarbitud elekter, TV-internet. Elektrit on kulunud vahemikus olenevalt aastaajast ca 43-123 eurot kuus. Kalleim kuu oli veebruar 2024 kui elektriarve oli 173 eurot.
Müümisel jääb soovi korral korterisse lahti käiv diivan, sektsioonkapp, suur riidekapp ja köögimööbel.

Kortermaja katusel on eterniit. Kortermajal silikaatvooder. Maja ümbruses on kõrghaljastus. Vajadusel saab kasutada keldrit.
Autot saab parkida maja ees.
Juurdepääs kõvakattega teelt.
2023. aasta suvel valmis kaasaegne Valgjärve külamaja, kus on kogukonna ruumid, jõusaal, raamatukogu. See hoone jääb kortermajast jalutades vaid paari minuti kaugusele.
Kanepi vallas on kokku 3 kooli: Kanepi Gümnaasium, Saverna ja Krootuse põhikool. Lasteaiad asuvad vastavalt Kanepis, Põlgastes, Savernas ja Krootusel.
Samuti on olemas lasteaiad, koolid ja kauplused Otepääl 11,5 km kaugusel.
Tartusse 38 km, Põlvasse 28 km, Võrru 37 km.
Valgjärve külas asub ka kaunis Valgjärve järv, mille pindalaks on lausa 65,8 ha ja suurim sügavus 5,5 m. Kortermaja juurest järveni on vaid veidi üle poole kilomeetri.

Tule tutvuma!
Kui soovid korteriga tutvuda, siis palun anna mulle mõned päevad varem teada!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee