Müüa kauplus-kohvik Valgjärvel! Otepäält 11 km.

Üldinfo
 • Hoonestatud kinnistu. Koosneb kahest kinnistust:
  Tuule tee 1: 581 m2
  Tuule tee 3: 1776 m2.
 • Kinnistul asub Kauplus-elamu.
 • Suletud netopinda 588,1 m2.
 • Olemas vajalikud kommunikatsioonid.
 • Kinnistu kaugus Otepää kesklinnast 11 km
 • Katastrinumber: 85602:002:0625
 • Katastrinumber: 885602:002:0626
Lisainformatsioon

Tere hakkajad inimesed! Otsime tegusat firmat või perekonda, kes sooviks tulla Lõuna-Eestisse väiksesse maakohta nii elama kui ka soovi korral poodi pidama või muul moel ettevõtlust arendama!
Kinnistud asuvad Valgjärvel Kanepi vallas Põlvamaal. Otepäält 11 km ja Savernast 5,6 km kaugusel. Savernat läbib ka Võru-Tartu maantee. Müüdavad kinnistud piirnevad asfalteeritud teega.
Kinnistud on suurustega vastavalt Tuule tee 3- 1776 m2 ja Tuule tee 1 vastavalt 581 m2. Mõlemad kinnistud on sihtotstarbega 100% ärimaa.

Mida põnevat on mul Sulle pakkuda?
Tuule 1 ja 3 kinnistutel asuvad ühe katuse all 1970.-ndatel ehitatud kohvik-söökla ja kauplus-elamu.
Ehitusregistri andmeil on kohvik-söökla suletud netopinnaga 250,4 m2 ja kauplus-elamu 395,3 m2.
Hooned on ehitatud silikaattellistest, soojustatud mineraalvillaga ja paigaldatud paneelvahelaed. 2016 aastal sai kogu hoone soojustatud termovahuga.
Hoonet on järjepidevalt hooldatud ja remonditud:
2018 aastal said kõik välisseinad soojustatud.
Pood on 2013 aastal tehtud väiksemaks. Ühte ossa ruumist tehti juuksuri-, massaaži- ja iluteenuste ruum. Sinna paigaldati ripplagi ja selle alla soojustus, ventilatsioon, õhk-soojuspump, uued keskkütteradiaatorid, põrandale PVC kate, vesi ja kanalisatsioon, eraldi sissepääs.
Poes on tehtud sanitaarremont 2013 aastal ja ka jooksvalt. Hetkel asub nendes ruumide fotostuudio. Poes on soe vesi eraldi elektriboileriga. Poe ruumides on samuti paigaldatud õhk-soojuspump.
Kohvik-sööklas on 2007 aastal tehtud ümberehitustöid, mille käigus paigaldati uus ventilatsioonisüsteem, vahetati aknad ja uksed.
2013 aastal ehitati pagarile eraldi tööruum, paigaldati õhk-soojuspumbad söögisaali ja pagariruumi.
2019 aastal tehti köögis, söögisaalis ja pagariruumis sanitaarremont. Köögi, pagariruumi ja laoruumi põrandad kaeti uute kiviplaatidega. Olemas elektriboilerid.
2020-2021 aastal sai juuksuri ruumidesse juurde ehitatud eraldi tualett koos abiruumiga. Samuti ehitati söökla ette uus terrass.
Kohvik-söökla osa on tänane müüja valmis ka ise edasi rentima.
Katus kaetud bituumeniga.
Kauplus-elamu osas asub ka 3-toaline korter, milles asub saun. Suletud netopinda 57,6 m2. Korteris esik, veega tualett, duširuum, saun, 2 magamistuba ja avatud köök koos elutoaga. Korter on pigem heas seisukorras. Sooja annab elutoas-köögis kamin ja ülejäänud tubades elektriradiaatorid. Korteri välimised seinad on seestpoolt soojustatud 2018 aastal.
Kohviku osal on elektrit vastavalt 3 faasi ja 80A, kauplusel 32A ja korteril 16A.
Teenindusmaja on ühendatud asula vee- ja kanalisatsioonitrassi.
Võimalus on osta ka osa hoonest, ehk siis Tuule tee 3 kinnistu, kus asuvad juuksur, fotostuudio (varasem pood) ja korter. Sellisel juhul räägime sellest eraldi.
Müügihinna sees pole juuksuri, ega ka fotostuudio mööblit, ega ka tehnikat. Korteris asuvast mööblist saame rääkida. Samuti jäävad enamuses köögi ja söökla mööblist müümisel hoonesse kui soovi. Müügihinna sisse ei kuulu sööklas asuv suur maal.

Kanepi vallas on kokku 3 kooli: Kanepi Gümnaasium, Saverna ja Krootuse põhikool. Lasteaiad asuvad vastavalt Kanepis, Põlgastes, Savernas ja Krootusel.
Valgjärve külas asub ka kaunis Valgjärve järv, mille pindalaks on lausa 65,8 ha ja suurim sügavus 5,5 m. Kinnistult järveni on vaid veidi üle poole kilomeetri.

Tule tutvuma ja teeme kaupa!
Oma soovist terve kompleksiga tutvumisel, palun anna mulle mõned päevad varem teada!
Kohtumiseni!

Janek Moros
Kutseline maakler
Kutsetunnistus 163765, vanemmaakler tase 6
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 72901
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige

529 4294
info@varaleidja.ee